dhana.czdhana.cz

Dhana je sánskrtské slovo, jenž znamená hojnost, poklad a peníze

Ryby

Ryby Ryby Ryby Ryby

V řekách a jezerech se odráží (díky prozatímní absenci zelené) pouze modré nebe. Kombinace hnědé ze zetlelých loňských travin a průhledně modré. Nebesky modré vodní cesty s ledovou krajnicí do jiných světů. Sluneční paprsky pronikají mlžným oparem říčních údolí a ulpívají na jemných pavučinkách vesmírných poselství. Není snadné odlišit je od mámivých bloudících přízraků probudivších se ze zimního spánku.

Ovšem přes všechnu vílí křehkost a mlžné závoje má Slunce v Rybách sílu natrvalo lámat tlusté ledy. Jako jediné ze čtyř jupitersko-saturnských znamení dokáže vykouzlit z hnědé země podobizny sebe sama. Také jako jediné z těchto znamení Ryby už nejsou poznamenané onou úzkostí z konce konců. Ta se náhle, takřka přes noc, proměnila v předstartovní horečku. Vítězství Světlo sice ještě neslaví, ale už se s ním počítá.

Ve vzduchu je cítit napětí a nervózní netrpělivost. Příroda jako by se sama nemohla odhodlat vykročit bosou nohou do nového kosmického dne, navíc v noci s teplotami ještě pod bodem mrazu. Ryby strašně moc to nové chtějí a strašně moc to nové nechtějí.

Jedna Ryba touží zůstat se sluchátky na uších v hybernovaném zimním spánku nebo se rozpustit v omamném dýmu z kubánských doutníčků. Druhá Ryba také, ale kdosi jí klackem vyhnal z proleželé vyhřáté postele do mrazivého rána a ještě jí nutí samotnou, naprosto nezkušenou a bez extra zvláštních řidičských dovedností připravit se na rallye Paříž Dakkar. Závod vyhraje.

Kontaktní údaje

Alexandra Lechovská

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat.
Adresa: Riegrova 25, České Budějovice ( "modrá vrata, modré dveře")
Telefon: +420723567837
Email: info@dhana.cz
IČ: 15878953